EPC Department

این شركت به واسطه رویكرد متفاوت خود در تأمين تجهيزات، پروژه های خرید و تأمين كالا متعددی را با موفقيت در صنایع مختلف به انجام رسانيده و در پروژه های واگذار شده، كاهش قابل توجه هزینه ها و قيمت تمام شده و رضایتمندی مشتریان را به ارمغان آورده است. تيم بازرگاني و توسعه بازار این شركت متشكل از كارشناسان بازرگاني و كارشناسان فروش بوده كه این امر موجب ارتباط نزدیک تامين كننده و درخواست كننده مي‌باشد و موجب گردیده كه استعالم‌های وارده توسط مشتریان با سرعت بالا و به صورت دقيق پاسخ داده شود.

خدمات قابل ارائه در بخش بازرگاني و فروش:

  •  انجام كليه امور مربوط به سفارشگذاری، حمل و ترخيص كالا در كوتاهترین زمان ممكن
  • اخذ و ارائه استعلام قيمت اقلام درخواستي كارفرمایان
  • معرفي محصولات جدید در زمينه كاهش مصرف انرژی و راندمان بالا
  • كارشناسي محصولات قدیمي و جایگزین با محصولات جدید
  • تامين محصولات مورد نياز مشتریان و ایجاد انبار مناسب جهت دسترسي سریع و آسان به محصولات
  • ایجاد ارتباط با مشتریان و واحد فني مهندسي شركت و تشكيل جلسات فني محصولات جدید
  • بازرسي در طول ساخت و پيش از حمل
  • كنترل دقيق نوع و ميزان سفارشات كارفرمایان مختلف و تلاش جهت ایجاد موجودی قابل اطمينان از اقلام پرمصرف
  • برگزاری جلسات معرفي شركت و خدمات قابل ارائه آن
  • ارائه اطلاعات به روز شركتهای سازنده به كارفرمایان محترم

معرفي تجهيزات قابل ارائه در صنایع مختلف:

SICK:

شركت SICK رنج كامل پراكسيميتي ها شامل القایي، خازني و مغناطيسي، سنسورهای نوری، آلتراسونيک، انواع انكودر های صنعتي،پرده های نوری، انواع ليزراسكنر،انواع باركد خوانهای آنالين ، سيستمهای برخورد جرثقيل، سيستم تشخيص مارک در-بسته بندی ها اندازه گيری قطر ورق و اندازه گيری فاصله به روش تماسي و غير تماسي را فعاليت مي كند.

Schneider Electrics:

شركت Schneider از معتبرترین شركت‌های تأمين كننده تجهيزات الكتریكي بخش قدرت و كنترل، ترانسفورماتورها، منابع تغذیه، درایو و غيره در دنيا مي باشد.

SMC:

شركت SMC یكي از شركت‌های مطرح در سطح جهان در زمينه تجهيزات پنوماتيک مي‌باشد. SMC با بيش از 12000 محصول اصلي و700000 هزار محصول فرعي در زمينه‌های مختلف اعم از پنوماتيک، ابزار دقيق و شيرآلات و اكچویتورهای آن، از نظر عملي توانایي ارائه خطوط اتوماسيون به صورت كامل را داراست.

PEPPERL+FUCHS:

كمپاني FUCHS + PEPPERL به عنوان یک شركت در زمينه توليد سنسور مجاورتي – روتاری انكودر – سنسور فتوالكتریک – سنسور اولتراسونيک – سيستم های موقعيتي و … ، در سراسر جهان فعاليت مي كند.

 

 

Honeywell:

شركت Honeywell توليد انواع مختلفي از محصولات تجاری و مصرفي، خدمات فني و مهندسي و سيستم‌های هوافضا (انواع توربوشارژرها) را ارائه مي‌دهد. در ایران بيشتر این شركت را بامحصولات ابزار دقيق مي‌شناسند. كنترلر، شيرهای كنترلي، ترانسميترها، سنسورها ،نشان دهنده‌ها، سویچ‌های فشاری، موتور و دمپر از مهمترین محصولات هانيول در صنعت ابزار دقيق به شمار مي‌آیند.

IFM:

شركت IFM (آی اف ام) توليد كننده انواع سنسورها و كنترلرها و سيستمهای ارتباط صنعتي است .محصولات پر مصرف این شركت مورد استفاده در صنایع غذایي، فولاد، سيمان و خودروسازی می‌باشد.

SIEMENS:

این مجموعه فوق پيشرفته در زمينه سيستم های اتوماسيون، سيستم های مانيتورینگ و كنترل اپراتور، سيستم های شناسایي، ارتباطات صنعتي، كنترل صنعتي، سيستم های توليد، اتوماسيون بر اساس PC ،سيستم های كنترل فرآیند، نرم افزار مدیریت چرخه عمر محصول، سيستم های سنسور و منابع قدرت فعال است.

E+H (Endress+Hauser):

كمپاني اندرس هاوزر hauser & Endress از یک كسب و كار كوچک شروع و امروز به یكي از بزرگترین تامين كنندگان ابزار دقيق در سراسر جهان تبدیل شده است. این كمپاني رنج كاملي از فلومتر ، لول متر ، فلو سيچ ، سنسور و… را ارائه مي‌دهد.

SAMSON:

شركت سامسون با توسعه در بخش اندازه گيری و كنترل موفق به توليد رگوالتورها و كنترلر ولوهای صنعتي با ترانسدیوسرهای الكتروپنوماتيكي ، كنترل ولو برای سيستمهای HVAC ، كنترلر و سنسورهای سيستم HVAC شده است. همچنين این شركت انوع كنترل ولو و تجهيزات وابسته متناسب با صنایع شيميائي ،پتروشيميائي ، صنایع كاغذ ، نيرو ،صنایع غذائي و نوشابه سازی را در مجموعه توليدات خود دارد.

samson-product-removebg-preview

Autonics:

این كمپاني در سال 1977 تاسيس گردید.آتونيكس پيشرو در زمينه توليد و صادرات انواع سنسورها ،كنترلرها و ابزارهای اندازه گيری در كشور كره است. محصولات آتونيكس شامل انواع تایمر و كانتر ،ترموستات و لوازم كنترل حرارت تابلویي،دورسنج، انكودر،كنترلرهای حرارت و رطوبت،چشم الكترونيک،سنسور القائي،سنسور خازني و مغناطيسي،فيبر نوری،پرده‌ی نوری،سنسور فشار،ترمومتر ليزری ،سنسور آلتراسونيک، لودسل،رله شيشه ای،رله جامد و… مي‌باشد.

معرفي برخي از برندهای معتبر و قابل تامين در زمينه تجهيزات صنعتي و برق صنعتي:

ليست برخي از شركت‌هایي كه خدمات فني مهندسي و بازرگاني به آنها ارائه می‌شود:

ما را دنبال کنید: